Gelişmiş E-Ticaret Sistemi

Tüm işletmenizi yürütmek için üstün güvenilirliğe ve gelişmiş araçlara sahip güçlü bir kurumsal e-ticaret platformu

Özellikler

Kobi E-Ticaret modüler ve geliştirilebilir altyapısı sayesinde işinizdeki verimliliği arttırmak için size geniş olanaklar sunar. Bu olanakların başında işletmenizi büyütmek için gereken altyapı değişiklikleri ve ihtiyaçlarınıza göre yol haritanızın çizilmesi ile yolculuğunuz başlar. Müşterilerinizin kullanım ve taleplerine göre sistemi sürdürülebilir kullanıcı deneyimi ile geliştirebilirsiniz.

Müşteri Yönetimi - CRM Entegrasyonu

Müşterilerinizin markanızla olan etkileşimini takip ederek, elde ettiğiniz veriler ile satışlarınızı artırmak için doğru adımı atabilirsiniz.

Sipariş ve Stok Yönetimi

Tüm sipariş süreçlerinizi online fatura, stok, kargo, iptal ve iade durumları ile takip edebilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz.

Ürün Yönetimi ve Türler

Ürünlerinizin tüm özellikleri için özel alanları kullanın. Ürün türlerini ve eşleştirmelerini kolayca yapın. 

Ödeme Yönetimi

Banka sanal pos entegrasyonları ile beraber BKM – PAYU gibi ödeme sistemlerinin entegrasyonu ile beraber kapıda ödeme ve havale ile ödeme seçeneklerini kullanın.

Otomatik Ürün Filtreleri

Ürünlerinizi kategori, marka ve diğer özelliklerine göre otomatik filtre veya özel filtrelerle eşleştirebilirsiniz.

Dil ve Kur Yönetimi

Tercih ettiğiniz kur ve dil seçenekleri için satışlarınızı düzenleyin. Para birimlerini ekleyin, ister dinamik ister sabit kur ile ödeme alın.

Esnek Tasarım Altyapısı

Özgün tasarıma sahip olmak müşterilerinizin kalitesini ve ürünlerinizin kalitesini arttırır. Tasarımlarınızı kolayca giydirilerek kısa sürede kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Online Fatura

Online fatura modülü ile faturalandırma işlemleriniz için muhasebe programının getireceği ekstra iş yükü ve maliyetlerle uğraşmadan sitenizin yönetim paneli üzerinden fatura kesebilirsiniz.

API

API altyapısı diğer üçüncü parti uygulamalarla çift yönlü olarak entegre edilebilir bir sisteme sahip olacaksınız.

Gelişmiş Raporlama

Değerli bilgiler elde etmek için verilerin gücünden yararlanın. Gelişmiş raporlama ile müşterilerinizi, ürünlerinizi, satışlarınızı ve promosyonlarınızı detaylı olarak analiz edip, satışlarınızın güncel durumunu takip edebilirsiniz.

Veri Madenciliği

Verilerinizi sadece harfler ve sayı olmaktan çıkarıp, satın alma kararları, hedef kitle belirleme, kampanya planlama, müşteri ilişkileri ve değerlendirme alanlarında değerlendirebilirsiniz.